Окупантів Донбасу впіймали на грандіозній брехні про кинутого “на підвал” українця Станіслава Асєєва (Фото)

Станіслав Асєєв (Станіслав Васін)
Станіслав Асєєв (Станіслав Васін)

Справа українського журналіста і блогера Станіслава Асєєва, відомого як Станіслав Васін, сфабрикована окупантами Донбасу від початку і до кінця. Бойовики “МГБ ДНР” намагаються “повісити” на українського патріота, який працював в окупованому Донецьку, терористичну діяльність аж до вбивства “Мотороли” і “Гіві”, та це абсурд.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук друг українського журналіста екс-нардеп України Єгор Фірсов, опублікувавши неспростовний доказ брехні окупантів. Йдеться про щоденник Асеєва, який так зване “МГБ ДНР” конфіскувало, коли на початку червня 2017 року кинуло Асєєва “на підвал”. Як стверджує Єгор Фірсов, “щоденник”, сторінки з якого почали публікувати сепаратистські ЗМІ – це повна підробка, натомість справжній щоденник Асєєва-Васіна, конфіскований рік тому “МГБ ДНР”, насправді вже в руках Фірсова.

“Їм є над чим подумати. Як щоденник, вилучений під час обшуку у квартирі Стаса, виявився у мене? Це завдання складніше, ніж шантажувати голодуючого і погрожувати розправою над матір’ю”, – написав Фірсов, підкресливши, що бойовики намагаються зламати Асєєва, який оголосив голодування 28 червня, тим, що погрожують розправою над його матір’ю.

Читайте також: З’ясувалась доля журналіста Асєєва, який зник в окупованому Донецьку

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», зв’язок із донецьким блогером і автором «Радіо Донбас. Реалії» Станіславом Асєєвим зник 2 червня 2017 року. Бойовики більше місяця відмовлялися зізнаватись, що Асєєв у них. 11 червня Служба безпеки України підтвердила його зникнення.

Читайте також: Бойовики «ДНР» підтвердили, що Васін є у списках полонених на обмін

У липні бойовики таки визнали, що Станіслав Васін у них. Асєєва внесли в списки для обміну, та вже більше року Станіслав Васін сидить «на підвалі» у бойовиків «ДНР».

Читайте також: Процес зайшов в тупік — окупанти Донбасу відмовляються звільняти українського журналіста

Український патріот оголосив голодування через нестерпні умови утримання. Бойовики “ДНР” почали годувати Асєєва насильно.

Читайте також: Український патріот блогер Станіслав Васін у полоні бойовиків на Донбасі почав голодування 

ф1ф2ф3ф4