Окружний адмінсуд Києва відклав розгляд позову про заборону КПУ

КПУ запретить да нетОкружний адміністративний суд Києва відклав розгляд позову Міністерства юстиції про заборону діяльності Комуністичної партії, повідомляє з посиланням на “Українські новини” 112.ua.

Як пояснила суддя Валерія Кузьменко, суд повернеться до розгляду справи про заборону КПУ після рішень інших судів про позови партії до Кабінету міністрів і президента.

“Суд першої інстанції прийняв рішення про відмову в задоволенні позову КПУ. По всіх цих справах вже є рішення… Суддя мотивував це тим, що дані рішення ще не вступили в силу. Коли вони вступлять – невідомо, оскільки невідомо, чи їх оскаржити представники КПУ”, – сказала директор департаменту правового забезпечення та конституційної допомогою Державної реєстраційної служби Марина Курдюкова.

За її словами, КПУ оскаржила положення про Державну реєстраційну службу в частині, яка надає відомству повноваження звертатися до суду з позовом про заборону політичної партії.

Нагадаємо, сьогодні суд продовжив розгляд позову Мін'юсту про заборону діяльності КПУ. 8 липня Міністерство юстиції України подало позов в Окружний адміністративний суд Києва з проханням заборонити діяльність КПУ. Перше засідання суду відбулося 24 липня, в той же день у парламенті була розпущена фракція КПУ.