Охорона не дала забрати “Мерседес” – Медведчук зреагував на обшуки в своєму домі (Відео)

Фото – Фейсбук Віктора Медведчука

11 травня в будинках і офісі голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Мадведчука тривали обшуки – правоохоронці намагались вручити Медведчуку підозру у державній зраді. Однак наразі ця процесуальна дія не вчинена – Медведчука не знайшли.

Сам Віктор Медведчук ввечері 11 травня зреагував на оголошення йому підозри Генпрокурором України – опублікував заяву на сайті ОПЗЖ. У повідомленні заявив, що перебуває в Україні і від слідства переховуватись не буде.

"Виконуючи протизаконний наказ влади, Генпрокуратура, грубо порушуючи Конституцію та закони України, провела обшуки у мене вдома і в офісі. Як і слід було очікувати, нічого протизаконного не знайшли. Справжньою метою проведення цих протизаконних обшуків було, на порушення встановленої процедури, вручити мені сфабриковану за наказом влади підозру в державній зраді. Усе, що відбувається зі мною, є політичною розправою за мою принципову політичну позицію. Заявляю, що я перебуваю в Україні та не збираюся ховатися від правосуддя. Я й надалі братиму участь у законних слідчих діях і домагатимусь справедливості як для себе, так і для всіх українських виборців, які довірили мені високе звання народного депутата України", - заявив Медведчук.

Як повідомляє ТСН, під час обшуку у столичній квартирі 11 травня Віктора Медведчука правоохоронці не знайшли.

"Мерседес" Медведчука, що був припаркований з порушенням правил дорожнього руху, охоронці Медведчука не дали завантажити на евакуатор.

Читайте також: Медведчуку і ще одному нардепу оголошено про підозру – Венедіктова

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", 11 травня Генпрокурор України повідомила, що підписала підозру Віктору Медведчуку у державній зраді. В рамках відкритого кримнільного првоадження СБУ почало обшуки в приміщеннях, що належать Медведчуку і пов'язані з ним.

Більше подробиць про - у відео ТСН