Локдаун через Covid-19 в Україні: що заборонив і дозволив Уряд (Графіка, Відео)

Фотоколаж – Вісті-UA.net

Карантин через поширення Covid-19 в Україні продовжений до березня 2021 року, а з 8 до 24 січня в Україні запроваджують додаткові карантинні заходи.

Такі рішення Уряд України прийняв на своєму за засіданні 9 грудня.

“Посилені заходи робляться для того, аби не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, яка може настати, зокрема, і після новорічних свят. Тобто посилені карантинні обмеження будуть вводитися, аби розірвати ланцюг захворюваності, який може сформуватися протягом свят”, – пояснив логіку рішення Кабміну Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте також: Прем’єр України офіційно назвав дату початку і завершення локдауну через Covid-19. Повна версія засідання Кабміну (Відео)

Як повідомив Кабмін, відповідно до прийнятого рішенення, на час локдауну в Україні будуть зачинені всі розважальні та навчальні заклади, крім дитсадків.

Заборонені всі масові заходи, в тому числі в новорічну ніч біля центральних ялинок населених пунктів України. Барам і ресторанам в ніч на 1 січня дозволено буде працювати до 1-ї години ночі, тоді як в час локдауну працювати вони зможуть тільки навинос – без відвідувачів. Зачиненими з 8 до 24 січня мають бути ТРЦ і фітнес-зали та басейни, а також промтоварні ринки.

Дозволив Уряд України з 8 до 24 січня працювати продовольчим ринкам з дотриманням особливих санітарних норм, продуктовим крамницям, аптекам, ветаптекам, АЗС, пошті, банкам, а перукарням – лише за попереднім записом.

Громадський транспорт під час локдауну в Україні не зупинятимуть.

Більше подробиць – у графіці Кабміну України та сюжеті Фактів ICTV