Бойовики закривають свій блокпост на лінії розмежування на Донбасі

На своїх блокпостах бойовики створюють гігінтські черги охочих потрапити з окупованого Донбасу на підконтрольні Україні території
На своїх блокпостах бойовики створюють гігінтські черги для тих, хто хоче перетнути лінію розмежування і потрапити з окупованого Донбасу на підконтрольні Україні території

Російські окупанти Донбасу продовжують створювати перешкоди у подоланні лінії розмежування на Донбасі місцевим мешканцям, які перед новорічно-різдвяними святами прагнуть потрапити на підконтрольну Україні територію, щоб отримати українські виплати і придбати до свят якісні українські харчі.

Так, бойовики “ДНР” вирішили закрити 29 грудня свій блокпост на лінії розмежування на Донбасі поблизу окупованої “ДНР” Горлівки.

Про це повідомив так званий “мер” окупованої “ДНР” Горлівки Іван Приходько, повідомлення якого розтиражували “офіційні” ЗМІ сепаратистів.

Як ідеться в повідомленні, бойовики закривають пропуск через лінію розмежування на Донбасі біля Горлівки на один день, 29 грудня, “з технічних причин”.

Які технічні проблеми російські окупанти вирішуватимуть у неділю – невідомо, однак очевидно, що в передноворічний час для мешканців Донбасу такі дії російських окупантів створять великі незручності та збільшать і без того гігантські черги охочих потрапити на підконтрольну Україні територію.

Читайте також: Ажіотаж на КПВВ Донбасу: мешканці окупованих територій «штурмують» українські банкомати (Фото)

ф1

Як писала раніше ІА «7 Днів-Україна», Станично-Луганська РДА заявила, що російські окупанти Донбасу навмисно розпускають чутки про начебто закриття українською стороною КПВВ на час новорічно-різдвяних свят. Насправді ж це тільки провокація бойовиків – українські пункти пропуску на свята не закриваються і будуть працювати в звичному режимі.

Читайте також: У суботу на роботу: вихідні і робочі дні в Україні під час новорічно-різдвяних свят (Календар)

Тепер з’ясовується, що насправді це бойовики “ДНР” закривають свій блокпост і створюють черги та ажіотаж на лінії розмежування на Донбасі.

Читайте також: В Україні вводять в обіг нові гроші (Відео, Інфографіка)