Влада “ЛНР” обіцяє шахтарям відпочинок у салонах краси

e06d061a77a7bde916b8a91163029d411455549809У терористичній «луганській народній республіці» підконтрольні бойовикам цієї «держави» на Сході України місцеві «профспілки» почали відправляти шахтарів і представників інших професій на відпочинок в Чеченську республіку, повідомляє «Преса України».

А розповів сьогодні у Луганську про те, що всі члени «професійних спілок» «луганської народної республіки» мають можливість отримати від 20 до 100% знижки на відпочинок в одному з курортів Чеченської республіки якийсь Соболєв, який у структурі місцевої терористичної влади займає посаду керівника «республіканського комітету профспілки працівників торгівлі та побутових послуг лнр».

«…За минулий рік у санаторії оздоровилися близько 20 членів профспілкових організацій. Враховуючи соціально-економічну ситуацію нашої республіки, для членів профспілки працівників торгівлі та побутових послуг, відпочинок в санаторії пропонується зі знижкою в 50 % від вартості путівки, а на розсуд первинної профспілкової організації може бути стовідсоткова пільга. Для членів інших галузей профспілок діє знижка 20%», – розповів цей «профспілковий бос» місцевим луганським ЗМІ про «профспілкові» справи бойовиків «лнр».

Також Соболєв розповів, що члени «лнр»-івських «профспілок» мають поки можливість відпочивати в Чечні тільки в якомусь «центрі здоров’я, краси, відпочинку та спорту «Сєрноводськ-Кавказький».

«Вартість оздоровлення в «Серноводськ-Кавказькому» – від 2700 рублів до 4500 рублів в день. В путівку входять лікувальні заходи, 4-х разове харчування та проживання. Курс лікування від 14 до 28 днів», – розповів Соболєв про вартість відпочинку в Чеченській республіці.

Варто відзначити, що більшість навіть працюючих жителів «луганської народної республіки» не можуть собі дозволити відпочинок навіть у Чеченської республіці, так як мінімальна місячна заробітна плата в «лнр» становить менше 2,5 тисяч російських рублів на місяць.