Бойовики “ДНР” показали речі загиблого полковника СБУ, тіло якого забрали з “сірої зони” на Донбасі (Відео 18+)

ф2Тіло бійця ООС полковника СБУ Дмитра Каплунова, який загинув на передовій Донбасу 1 грудня при виконанні бойового завдання, зараз перебуває на окупованій “ДНР” території. Російські окупанти стверджують, що готові передати тіло українській стороні.

Про це заявили представники окупаційної влади “ДНР”, повідомляють сепаратистські ЗМІ.

Як доказ того, що після підриву на міні на передовій Донбасу у “сірій зоні” тіло загиблого українського бійця забрали саме вони, представники так званої “армії ДНР” на прес-конференції показали речі українських спецпризначенців, двоє з яких загинули 1 грудня на Донбасі.

Бойовики стверджують, що показані ними речі – це частина амуніції українських спецпризначенців, яку вони залишили на місці підриву на міні, евакуюючи з сірої зони поранених бійців ООС.

Тіло загиблого українського спецпризанченця Дмитра Каплунова знайшли бойовики.

ф1ф3

Бойовики “ДНР”, застосовуючи традиційні методи кремлівської пропаганди, заявили, що група українських спецпризначенців на Донецькому фронті підірвалась на міні в ході бою при спробі начебто захопити передову позицію російських окупантів.

Бойовики “ДНР” заявили, що готові передати тіло бійця ООС Дмитра Каплунова українській стороні.

Читайте також: Бойовики проривались в тил — стали відомі обставини загибелі бійців ООС на Донбасі

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», штаб ООС інформував, що 1 грудня на передовій Донбасу в ході бойових дій загинули два українські бійці. Вони підірвались на боєприпасі, коли російські окупанти диверсійною групою атакували українські позиції, щоб прорватись у тил.

Таку втрату в своїх рядах офіційно підтвердила Служба безпеки України, повідомивши, що 1 грудня на Донбасі, відбиваючи атаку російських окупантів, загинули два офіцери СБУ – полковники Денис Волочаєв та Дмитро Каплунов.

Читайте також: СБУ підтвердила загибель двох своїх полковників на передовій Донбасу: з одним сьогодні попрощались у Києві (Фото)

Обом Президент України присвоїв посмертно звання Герой України.

Читайте також: Двом загиблим на передовій полковникам СБУ Зеленський присвоїв звання Герой України

Із полковником Денисом Волочєвим офіційно попрощались під час траурної церемонії в Києві 3 грудня. Тіло полковника Дмитра Каплунова бойовики з окупованої “ДНР” території поки не передали.

Бойовики опублікували відео, як знайшли тіло Дмитра Каплунова в “сірій зоні” на передовій Донбасу. Обережно – людям зі слабкою психікою і рідним загиблого відео краще не дивитись.