У бойовиків істерика через безсилля: українські листівки заполонили окупований Донбас (Відео)

Фото - Фейсбук фонду "Сестри перемоги"
Фото – Фейсбук фонду “Сестри Перемоги”
11 травня в окупованих містах Донбасу масово з’явились українські листівки. Їх із безпілотника скинула українська аеророзвідка. У російських окупантів істерика через безсилля: знайти “українських диверсантів” вони не можуть.

На окуповані “ДНР” і “ЛНР” міста листівки, які підтримують українських патріотів, посипались із неба в день, коли бойовики відзначали річницю так званих референдумів, які начебто проголосили “суверенітет” досі не визнаних навіть РФ самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

Таку акцію вже традиційно здійснила українська аеророзвідка “Сестри Перемоги”, скинувши цього разу 20 тисяч листівок.

В російських окупантів Донбасу паніка: вони істерично намагаються знайти джерело українських листівок, не вірячи, що їх закинули з підконтрольної Україні території.

А те, що українські патріоти і українське підпілля на окупованому Донбасі є, доводить фото, яке опублікував у Фейсбук офіцер ЗСУ Анатолий Штефан. На знімку 11 травня в центрі окупованого “ДНР” Донецька під час “урочистостей” бойовиків з нагоди так званого “дня республіки” молодий чоловік тримає в руці листівку з українською символікою.

Всі подробиці, як 11 травня на окупований Донбас потрапили українські листівки і як все організували українські військові і волонтери, – у сюжеті ТСН.