Після убивства “Гіві” бойовики укріпили базу банди “Сомалі” в окупованій Макіївці (Фото)

ф2Страх – основне почуття окупантів Донбасу. Вони бояться як нападу зі сторони мешканців окупованих територій, так і того, що їх “зачистять” свої, як було з одіозним бойовиком Михайлом Толстих.

Відтак терористи намагаються перетворити свої бази в окупованих містах Донбасу на бункери.

Так, базу банди “Сомалі” в окупований Макіївці, яку після вибуху на світанку 8 лютого цього року рознесло разом із одіозним терористом “Гіві”, бойовики не просто відремонтували. Вони обнесли будівлю укріпленою огорожею з дротом, а вікна, що вигоріли, замінили.

Про це пишуть у мережі мешканці окупованої “ДНР” Макіївки.

Читайте також: Тіло «Гіві» на ношах — опубліковані кадри з випаленого вибухом кабінету бойовика (Відео)

8 лютого 2017 року, нагадаємо, вибух, найвірогідніше, із вогнемета “Джміль” розніс робочий кабінет “Гіві” і спричинив масштабну пожежу в будівлі, яку в окупованій “ДНР” Макіївці прибрав до рук Михайло Толстих із бойовиками.

Вигоріли навіть віконні рами.

ф3ф4ф5ф6

Читайте також: «Гідне» місце: «Гіві» поховають за межами цвинтаря між туалетом і могилою «Мотороли» (Фото)

Тепер же терористи відчистили стіни від згарища, частину вікон замінили на металопластикові, а всю свою базу обнесли новим парканом.Верхом паркану іде спеціальна обмотка дроту. Не виключено, що може бути і під напругою.

Читайте також: «Що ж ти така страшна за мною прийшла!» — терорист «Гіві» про свою смерть

Фото оновленого фасаду бази банди “Сомалі” після ремонту виклала в мережі мешканка окупованої Макіївки юля иванова із коментарем: “Макеевка Ганзовка 06.07.17г. в/ч08828. Проходила мимо сомалийцев”.

ф1

Читайте також: «Доставка відмінна», — Мартін Брест описав «майже реальний» спосіб ліквідації терориста «Гіві»