Охоронець Захарченка стріляв у десятьох бойовиків “ДНР” (Фото)

Бойовик і громадянин Росії, який в ніч на 11 липня здався українській владі, розстріляв машину з десятьма працівниками так званої “служби охорони ДНР”.

Принаймні, про це заявляють сепаратисти.

В повідомленні СБУ зі слів цього бойовика йшлося, що він убив двох таки терористів, а служив цей російський найманець із Кавказу спершу у банді “Восток”, а потім у підрозділі, який охороняв “главу ДНР”.

Читайте також: Несподіваний поворот: від помсти за вбивства своїх бойовик з РФ шукає захисту у спецслужб України (Фото)

У терористичній “ДНР” тепер стверджують, що він, мовляв, ніякого Захарченка не охороняв і взагалі був просто бандитом.

Однак факт стрілянини справді був, оскільки 12 липня цього кавказького найманця, називаючи його ім’я і публікуючи фото, бойовики як підозрюваного у важкому злочині оголосили “в розшук”. На той момент бойовик уже здався українським прикордонникам на пункті пропуску “Мар’їнка”.

ф1

Тепер же терористи стверджують, що стріляв цей “розшукуваний” не у бойовиків. Так, один із сепаратистських блогерів, намагаючись знівелювати факт здачі громадянина Росії українським силовикам, заявив, що, мовляв, українські ЗМІ “зробили із мухи слона”, а бойовик, якого називає “невідомий чоловік, мовляв, нікого й не вбив, стріляючи в машину з “охоронцями позавідомчої охорони МВД ДНР”, а просто одного з них легко поранив.

ф2

Тим часом у мережі не бракує фото, які доводять, що громадянин РФ, який воював на українському Донбасі за “ДНР”, був бойовиком не одного підрозділу терористів.

ф7ф3