Богдан вказав на глобальну помилку у кадровій політиці Зеленського (Відео)

Глобальною помилкою Володимира Зеленського у кадровій політиці є неправильний підхід до відбору кандидатів на державні посади.

Про це екс-глава Офісу Президента України Андрій Богдан заявив в інтерв’ю Дмитру Гордону.

За словами Богдана, Володимир Зеленський і зараз обирає кадри за тими ж критеріями, що раніше при роботі в шоу-бізнесі.

“Він 20 років вибирав акторів. Він був продюсером, сценаристом, актором, він знімав фільми, він ставив шоу, він був мегапопулярним. Ось він вірить у свій талант вибирати правильних людей. Але оскільки 20 років він обирав правильних акторів, він бачить не картинку, а замкову щілину – він обирає типажі. Ось йому не подобався міністр оборони (Андрій) Загороднюк, тому що він не схожий на міністра оборони. Він реально не схожий на нього. Це бізнесмен. Так він повинен бути бізнесменом. Його завдання – правильні контракти, чесна економіка, бюджет і купувати те, що треба, а не те, що вигідно. А йому потрібен був генерал, знаєш, такий вусатий, повинен ходити, очі, дивиться вдалину, тупий… Ось так всіх міністрів він і поміняв. Він звільнив тих, хто йому не подобався, і понабирав тих, які на роль. А що в голові?”, – сказав Богдан.

Він нагадав, що при формуванні Кабміну Гончарука претенденти на посади міністрів приходили з командою, яку представляли, і 3 хвилини розповідали, як бачать свою роботу на посту міністра з цією командою.

“Як відбирають зараз? З того, що я чую: “Хороший… Цей хороший. Мені подобається”. Чого він тобі подобається? Що у нього в голові? А в результаті що ти маєш? Набір випадкових людей, яких об’єднує тільки бажання щось свиснути”, – сказав Андрій Богдан.

На запитання, кого вває найбільшою кадровою помилкою Зеленського, Богдан відповів так: “Не можу сказати. Там взагалі трагедія. Це запитання, який шмат лайна красивіший”.

Більше – у повній версії екс-глави Офісу Президента України Андрія Богдана Дмитру Гордону.