В Україні дві області з найнижчим показником захворюваності на коронавірус (Мапа)

Карта станом на 21 квітня - Центр громадського здоров’я України
Карта станом на 21 квітня – Центр громадського здоров’я України

В Україні продовжує зростати кількість хворих на коронавірус. При цьому якщо в Чернівецькій області загальна кількість лабораторно підтверджених випадків Covid-19 зараз наблизилась до тисячі, то в Донецькій і Чернігівській областях від початку спалаху виявлено менше як по 20 інфікованих коронавірусом. Це найнижчий показник захворюваності на Covid-19 в Україні.

Як повідомляє Центр громадського здоров’я України, упродовж попередньої доби лабораторії МОЗ підтвердили в Україні 415 нових випадків Covid-19 і загалом на ранок 21 квітня в нашій країні виявлено 6 125 випадків коронавірусу.

За даними центру МОЗ, зростання числа інфікованих коронавірусом по регіонах України відбувається нерівномірно. Так, в Чернівецькій області, де захворюваність найвища, на сьогоднішній ранок кількість хворих на Covid-19 наближається до тисячі - загалом виявлено 988 інфікованих.

Читайте також: Кількість інфікованих Covid-19 українців перевищила 6 тисяч — МОЗ

При цьому у двох областях України станом на сьогоднішній ранок кількість хворих на коронавірус залишається менше 20-ти: у Донецькій області лабораторно підтверджено загалом 16 випадків Covid-19, у Чернігівській - 13.

Поширення коронавірусу по областях України Центр громадського здоров’я показав на карті.