Оформлення нерухомості на окупованому Донбасі: витрачений час із нульовими перспективами

Фото - Новости Донбасса
Фото – Новости Донбасса

Будь-які оформлення дій із нерухомістю на окупованому Донбасі не мають жодної юридичної сили, оскільки самопроголошені “ДНР” і “ЛНР” не визнала жодна країна світу.

Відтак оформлення продажу чи купівлі будинку або квартири на окупованій “ДНР” чи “ЛНР” території  – це ризик і водночас необхідність, бо окупанти можуть запросто присвоїти житло чи іншу нерухомість, не оформлену за так званими “законами” “ДНР” і “ЛНР”.

Читайте також: Ціни на нерухомість в окупованому «ДНР» Донецьку дійшли до смішних (Фото)

Закони ці окупаційна влада постійно змінює, все ускладнюючи бюрократичну тяганину. При цьому так званий ринок нерухомості на окупованих територіях  – це “сіра зона”, в якій спритники ловлять “рибку”, сподіваючись, що до звільнення Донбасу, а, може, і після, зможуть користуватись цією нерухомістю, як своєю.

Читайте також: Залишені квартирі в Донецьку «нова влада» збирається віддати іншим власникам

Оформлення ж за “законами” самопроголошеної “ДНР”купівлі-продажу нерухомості – це заплутаний шлях тривалістю в рік і з майже нульовими перспективами, навіть якщо продавець і покупець знайшли один одного.

Про те, як на ділі працюють ріелторські контори і я відбувається оформлення угод в так званій “ДНР”, – у розповіді ріелтора, опублікованій українським користувачем мережі [email protected].

Читайте також: Усе про актуальні махінації із нерухомістю у так званій «ДНР»

ф1ф2