Офіс Президента пояснив питання про канабіс на загальноукраїнському опитуванні

Питання щодо легалізації медичного канабісу  в Україні лише зусилялми політиків не вирішити – потрібна думка суспільства.

Про це заявив Офіс Президента України щодо питання №4 в опитуванні, ініційованому Володимиром Зеленським 25 жовтня.

В Офісі Зеленського зазначили, що багато цивілізованих держав узаконили медичний канабіс, щоб полегшити страждання своїм онкохворим громадянам. Водночас противники такого узаконення в Україні вважають, що під прикриттям легального медичного канабісу в Україні можуть бути зловживання щодо торгівлі марихуаною.

"Ефективною є та держава, яка нівелює ризики та використовує з користю для народу усі можливості, які існують", - наголосили в Офісі Зеленського.

Там пояснили, що без думки громадськості це питання українські  політики можуть ще довго вирішувати, так і не приймаючи тривалий час рішення.

"Без чітко висловленої думки народу відповідна дискусія може тривати ще багато років, не виходячи на рівень ухвалення рішень. Саме тому Президент Володимир Зеленський запропонував таке четверте питання для загальнонаціонального опитування 25 жовтня 2020 року: «Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих?». Підкреслюємо: йдеться тільки про препарати медичного характеру, які необхідні людям, що переживають важкий системний біль, вкрай тривожні та депресивні стани, посттравматичний стресовий розлад, зокрема й після фронту", - пояснили в Офісі Зеленського.

Читайте також: Зеленський назвав усі пункти опитування 25 жовтня і закликав надсилати нові запитання (Відео)

Нагадаємо, що раніше Володимир Зеленський ініціював првоедення в Україні 25 жовтня загальоукраїнського опитування. Сьогодні Президент України назвав всі 5 питань, відповіді українців на які зможуть допомогти політикам у прийнятті рішень.

Читайте також: “Це технологія”, – КВУ, “Опора”, політики і експерти висловились про опитування від Зеленського 25 жовтня (Відео)