Офіс Генпрокурора України назвав кількість жертв військової агресії РФ серед дітей

Ілюстраційне фото – Агентство Анадолу
Внаслідок російської агресії в Україні вже загинули 345 дітей і понад 644 поранені.

Про такі дані повідомляє у Телеграмі Офіс генерального прокурора України.

“Станом на ранок 4 липня 2022 року більше ніж 989 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 345 дітей загинуло та понад 644 поранено”, – ідеться у повідомленні.

У відомстві відзначають, що ці цифри не остаточні, бо триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

За даними Офісу Генпрокурора України, найбільше дітей постраждало у Донецькій області - 345, Харківській - 185, Київській - 116, Чернігівській - 68, Луганській - 61, Миколаївській - 53, Херсонській - 52, Запорізькій - 31.

Так, 3-го липня внаслідок обстрілу військами РФ Слов'янська Донецької області загинула 9-річна дівчинка. Під час ворожого обстрілу Бахмута Донецької області поранення отримали 2-річний хлопчик та 4-річна дівчинка.

Через бомбардування та обстріли Збройними силами РФ пошкоджено 2102 заклади освіти. З них 215 зруйновано повністю, проінформував Офіс Генпрокурора України.