“Одинокі постріли – це вже тиша”, – бійці ЗСУ про дії бойовиків на передовій Донбасу (Відео)

АТО-автомат син-ж на масксітці КПРосійські окупанти на Донбасі не припиняють обстрілів позицій українських військ на Донбасі всупереч Мінським угодам.

Від початку перемир’я 21 липня бойовики не переставали обстрілювати позиції українських військ, та змінили тактику: обстріли бойовики проводять одиночними пострілами. Про це кажуть бійці ЗСУ, які тримають оборону між Мар’їнкою і окупованим “ДНР” Донецьком.

“Одинокі постріли – це вже тиша”, – кажуть українські військові на передовій, по яких ще 10 днів тому бойовики вели прицільний вогонь із мінометів.

По позиціях ЗСУ бойовики на Донбасі зараз б’ють одиночними пострілами з гранатометів і стрілецької зброї. Найнебезпечніші зараз на передовій, визнають українські військові – ворожі снайпери, які можуть зробити смертельний постріл будь-якої миті.

Читайте також: «Ми це не рахуємо», — бійці ЗСУ пояснили, чому дані про порушення бойовиками перемир’я на Донбасі в ОБСЄ і штабу ООС різні (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», одиночні постріли бойовиків українська сторона не рахує як порушення Мінських угод про перемир’я, тому російські окупанти цим користуються, запровадивши під час режиму тиші обстріли українських позицій одиночними пострілами.

Читайте також: Куля прошила модуль наскрізь: бойовики вдарили по пункту пропуску на лінії розмежування на Донбасі (Фото)

Всі подробиці – у сюжеті 5 каналу