Один українець вижив, двоє загинуло – МЗС України розповіло подробиці авіакатастрофи транспортника АН-12

МЗС УкраїниІз 11 людей, які були на борту транспортника, загинуло 9. В числі двох, кому пощастило вижити, – громадянин України.

Як офіційно повідомив Департамент консульської служби МЗС України, українець у важкому стані в лікарні.

У дипломатичному відомстві України уточнили кількісний склад екіпажу, громадянство пілотів літака, що розбився в Афганістані, та надали точну інформацію, кому із них почастило вціліти.

“Екіпаж – 11 осіб (1 – громадянин Узбекистану (капітан), 3 – громадяни України, 7 – громадяни Азербайджану). В результаті катастрофи загинули 9 осіб (2 громадян України, 1 громадянин Узбекистану, 6 громадян Азербайджану), 1 громадянин України госпіталізований (стан – стабільно важкий) до лікарні м.Кандагар”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Є загиблі і вцілілі — розбився літак із українцями на борту (Відео)

В МСЗ України розповіли й про приналежність літака, що зазнав катастрофи.

“За інформацією Посольства України в Республіці Таджикистан (за сумісництвом – в ‪Афганістан‬і), 18 травня 2016 року в аеропорту м.Два’єр (афганська провінція Гільменд) зазнав катастрофи вантажний літак АН-12 (за попередніми даними – належить грузинській компанії «Аnham», перебуває в чартері азербайджанської компанії Silk Way)”, – повідомили в МЗС України.

Там додали, що 20 травня до Кабула їде консул Посольства України в Таджикистані для забезпечення консульського супроводу постраждалих громадян України. Подальший перебіг подій перебуває на контролі в Департаменті консульської служби.