Одруження в умовах карантину: пара із Львівщини провела особливу весільну церемонію (Відео)

фото: Суспільне Львів
фото: Суспільне Львів

Дмитро Кашуба та Ліна Войтюк із міста Броди, що на Львівщині,  побралися без жодних порушень умов карантину.

Єдина відмінність від звичайних церемоній – їхня проходила у масках та рукавичках, а присутніми були всього дев’ять чоловік, пише Суспільне.

“Ідея прийшла, як я ходила до своєї кравчині перешивати плаття і побачила, що вона шиє маску, просто без сердечок. І я кажу що, якщо нам скажуть розписуватись у масках, просто в білих буде нудно, і сказала хай нам пошиє якісь з сердечками. Це було ввечері 19 березня, а 20 в нас вже була церемонія розпису”, – розповідає наречена Ліна Войтюк.

Дмитро зробив пропозицію на Новий рік. Спланували весілля за два місяці. Дмитро старший за Ліну на вісім років. Шість років вони просто дружили. Пізніше, кажуть, зрозуміли, що не можуть одне без одного, і, прозустрічавшись три місяці, вирішили одружитись.

“Вона мені завжди подобалась, роки два, напевно, я їй говорив про це, але вона на мене уваги не звертала, думала, що я жартую напевно. Вона мудра, розумна, розуміє мене, вона симпатична, дуже приємний характер, приємно з нею знаходитись завжди”, – каже наречений Дмитро Кашуба.

Церемонії одруження у центральному РАЦСі міста Львова продовжують проводити. З початку карантину у відділ реєстрації шлюбу надійшло 62 заяви. Наречені звертались онлайн.

“Ми на дію постанови міністрів обмежуємо кількість гостей, та проведення обрядів урочистої реєстрації шлюбу. Дякуємо львів’янам і не тільки львів’янам, за порозуміння, за те, що вони відносяться до заходу з повною відповідальністю, адже це їхня безпека і наша. Вони прибувають в масках, вони прибувають в рукавичках”, – розповідає керівник Львівського відділу реєстрації цивільних станів Зеновій Старостінський.

За словами керівника львівського РАЦСу, 20 відсотків наречених, які попередньо запланували весілля на час карантину, переносять одруження.

Дивіться відео Суспільне Новини: