Одразу два відділення закрили у шпиталі на Волині: лікарі у відпустці, тож пацієнтів немає кому лікувати (Відео)

фото: volynpost.com
фото: volynpost.com

Педіатричне та інфекційне відділення довелося зачинити в одній із районних лікарень на Волині. Пацієнтів не приймають через брак фахівців.

Поки лікарі у відпустці, заміняти їх нікому, розповідають у закладі.

У Локачинській районній лікарні на місяць закрили два відділення через брак працівників. Одне з них – дитяче інфекційне.

В кожному з відділень працює по одному лікарю і вони з початку вересня у відпустках, – йдеться в сюжеті Суспільного.

Тому в педіатричному відділенні Локачинської ЦРЛ нині порожньо. Єдиний лікар – у відпустці, решта персоналу – переведена до інших відділень. Таке рішення прийняли у медичному закладі, каже заступник головного лікаря Павло Городнюк.

«В нас один педіатр і один інфекціоніст. Люди мають у відпустку йти якось. Відповідно, замінити їх немає ким. Відповідно, відділення закриваються».

Зі слів медика, така ситуація – через відсутність кваліфікованих лікарів, випускники медичних вишів працювати у ЦРЛ не хочуть.

Протягом місяця, доки не працюватимуть інфекційне та дитяче відділення у Локачинській лікарні, пацієнтів медики швидкої возитимуть до інших районів.

«Відправляємо в ближні райони – Горохівський, Володимир-Волинський, Іваничівський і в Луцьк в інфекційну лікарню. Це звернення головного лікаря ЦРЛ», – пояснив фельдшер “швидкої” Володимир Романюк.

Протягом дня лікар-педіатр Локачинської поліклініки Микола Шульга прийняв півсотні дітей. Каже, закриття відділення у лікарні не підтримує, хоч і працювати там – нікому.

Це – перший випадок на Волині, коли закривають відділення лікарні через відсутність лікарів, – каже начальник обласного управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк.

Докладніше – у відео UA: ВОЛИНЬ: