Одну область через Covid-19 ізолюють: в Україні почав діяти адаптивний карантин (Графіка)

Наразі до червоної зони небезпеки поширення коронавірусу віднесена Франківщина, яку з 26 лютого ізолюють, припинивши її транспортне сполучення з іншими областями України.

Із 24 лютого регіони України залежно від рівня захворюваності на Covid-19 віднесені до червоної, помаранчевої, жовтої та зеленої зон рівня небезпеки поширення коронавірусу.

Таке рішення про запровадження в Україні адаптивного карантину на своєму засіданні 17 лютого прийняв Кабінет міністрів України.

Читайте також: Адаптивний карантин повернувся: Кабмін вирішив запровадити його в Україні з 24 лютого (Відео)

23 лютого Міністерство охорони здоров'я оприлюднило дані про стан захворюваності на Covid-19 по регіонах України залежно від критеріїв запровадження адаптивного карантину. За цими показниками "червоними" є Прикарпаття і Буковина.

Як повідомляє сайт Кабінету міністрів України, 23 лютого на засіданні Держкомісії з питань техногенно-екологічної небезпеки "червону" карантинну зону із закриттям регіону для транспорту вирішено запровадити з початку доби 26 лютого в Івано-Франківській області. 

"Ситуація в Івано-Франківській області на сьогодні залишається напруженою і не покращується як в частині зайнятості ліжок, так і в частині захворілих та госпіталізованих. Ми маємо досвід ізоляції областей на початку пандемії, що призупинило розповсюдження хвороби. Тож маємо ухвалити зважене й правильне рішення, яке не допустить подальшого загострення ситуації", - пояснив на засіданні Держкомісії Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"У зв’язку з цим Державна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення запровадити з 00 годин 00 хвилин 26 лютого червоний рівень епідемічної небезпеки з тими обмеженнями, що передбачаються чинною постановою №1236. Додатково до цих обмежень буде заборонена посадка та висадка пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом в населені пункти Івано-Франківської області та з них", - повідомив сайт Уряду України.

Читайте також: У ДСНСУ показали перший розгорнутий в Україні мобільний госпіталь для пацієнтів із Covid-19 (Фото, Відео)

Перегляд зонування областей України за рівнем небезпеки поширення Covid-19 Держкомісія з питань техногенно-екологічної небезпеки проводитиме кожні 2 тижні.