Одному постраждалому від дій “Беркуту” ампутували руку, троє – втратили око

indexЗ 42 госпіталізованих, які постраждали в результаті зіткнень на вулиці Грушевського в центрі Києва сьогодні вночі, четверо знаходяться у важкому стані.

Трьом постраждалим були видалені очні яблука, а ще одному ампутована кисть руки. Про це повідомив на брифінгу директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Віталій Мохарєв, передає УНІАН.

Він пояснив, що операції з видалення очей були необхідні тому, що лікарі констатували у постраждалих контузію очей, а ампутація частини руки була необхідна, оскільки кістка була повністю роздроблена .

Постраждалі перебувають в Олександрівській клінічній лікарні (близько 16 осіб), у лікарні швидкої допомоги (4 людини), в клінічній лікарні №9 (5 чоловік), в лікарні № 17 політравм (3 особи), в дитячій клінічній лікарні № 7 (1 юнак з числа мітингувальників, якому 17 років), в обласній клінічній лікарні Київської області (2 людини) і в клінічній лікарні № 3.

За словами Мохарева, це ситуація на 9.00, і нової інформації він поки не отримував. Серед постраждалих є двоє журналістів – з газети “Известия” і Радіо Свобода. За словами керівника департаменту, вони госпіталізовані в Олександрівську клінічну лікарню.

У токсикологічне відділення, за словами Мохарева, звернень не було. Вік постраждалих – від 17 до 59 років. Переважно, це кияни, але є і люди з регіонів, при цьому як зі східних, так і із західних. Мохарєв повідомив, що вночі працювали 15 бригад швидкої допомоги. Вони працювали в напруженому режимі, але виконали завдання з надання медичної допомоги.

Як запевнив керівник департаменту, бригади і лікарні забезпечені необхідними медикаментами і препаратами.

Як зазначалося на брифінгу, в цілому було зафіксовано 103 звернення до бригад швидкої допомоги станом на 9.00.