Одного з лідерів луганського кримінального угрупування затримали у Чехії

наручники-руки в наручниках ззаду крупноУ Празі минулого тижня був заарештований український кримінальний авторитет, один з лідерів луганського злочинного угрупування. Про це з посиланням на прес-службу чеської поліції повідомляє “Радіо Прага“.

Як йдеться у повідомленні, чотири роки тому злочинець був засуджений у празькому суді до п’яти років тюремного ув’язнення за підробку грошей, зберігання наркотиків і вогнепальної зброї, махінації. Однак йому вдалося втекти з території Чехії на схід.

За інформацією чеської поліції, злочинець перебував то в Росії, то в східних областях України. У зв’язку з цим Чехія виписала міжнародний ордер на його арешт.

“У Прагу ватажок злочинного угруповання прибув за підробленими документами відвідати свою дівчину. Арешт злочинця був проведений на території однієї з міських лікарень, куди той прийшов зі своєю дівчиною, супроводжуючи ту на операцію. Загін спецназу діяв професійно і швидко, злочинець, за словами прес-служби поліції, навіть не встиг зрозуміти, що відбувається”, – йдеться у повідомленні.

Наразі український кримінальний авторитет, ім’я якого поки не розголошується, знаходиться у празькій в’язниці Панкрац.