Область-лідер за показниками Covid-19 в Україні встановила новий антирекорд (Мапа)

Понад 4 тисячі випадків коронавірусу з початку пандемії зареєстровано у Чернівецькій області. Це найвищий показник серед областей нашої країни – досі так багато хворих на Covid-19 в одному регіоні України з початку пандемії не виявляли.

Про це повідомляє станом на ранок 16 червня Центр громадського здоров’я МОЗ України, публікуючи карту поширення Covid-19 по регіонах України.

“Загалом випадки підтверджено: Чернівецька область — 4013 (1265 одужали)”, – йдеться в повідомленні.

За даними Центру МОЗ, до позначки в 4 тисячі випадків коронавірусу від початку пандемії наближається і столиця України: в Києві на сьогодні лабораторно підтверджено загалом 3 тисячі 985 випадків Covid-19.

Також показник у 3 тисячі випадків коронавірусу з початку пандемії на сьогодні перетнула Львівська область. За даними Центру МОЗ, на ранок 16 червня на Львівщині лабораторно підтверджено загалом 3 тисячі 72 випадки Covid-19.

В Україні на сьогодні, за даними ЦГЗ МОЗ України, лабораторно підтверджено загалом понад 32 тисячі випадків коронавірусу.

“Підтверджено 32 476 випадків Covid-19, з них 14 528 одужали, 912 померли”, – повідомляє Центр громадського здоров’я.

Читайте також: Одужали від коронавірусу за добу в Україні вдвічі менше осіб, ніж заразились (Відео) 

Нагадаємо, що саме в Чернівецькій області був лабораторно підтверджений перший в Україні випадок коронавірусу. Від початку пандемії Буковина була і залишається лідером серед регіонів нашої країни за кількістю лабораторно підтверджених випадків Covid-19.

Читайте також: В Україні зафіксовано понад 32 тисячі випадків коронавірусу – МОЗ