Одне авто наздогнало інше: як син Президента України в аварію потрапив (Відео)

ДТП - Ол Порошенко1Це трапилось сьогодні на Хрещатику в центрі столиці. Очевидці кажуть, що факт ДТП оформляв цілий полковник. А Олексій Порошенко назвав це звичайною ситуацією і повідомив, що сторони розійшлися миром без претензій.

“Бачив ДТП з вікна … ДТП на рівному місці. Один наздогнав другого в крайньому лівому ряду. Відразу підійшов даїшник. А виявляється там сам Порошенко-молодший був”, – розповідають очевидці.

Міністерство внутрішніх справ України підтвердило ДТП за участю народного депутата, сина президента України Олексія Порошенка і бійців “Азова”.

“Сьогодні в Києві на перетині вулиць Хрещатик та Інститутська сталася ДТП за участю автомобіля “Міцубісі”, за кермом якого був боєць батальйону НГУ “Азов”, та автомобіля “БМВ”, який належить народному депутату Олексію Порошенку. При під’їзді до світлофора водій “Міцубісі” не витримав безпечну дистанцію і допустив зіткнення з автомобілем “БМВ”, який стояв попереду”, – йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

В результаті ДТП потерпілих немає. Після приїзду наряду ДАІ та оформлення протоколу події автомобілі виїхали на станцію техобслуговування для визначення розміру матеріального збитку.

Син президента України, народний депутат Олексій Порошенко вважає ДТП, учасником якої він став, "побутовою ситуацією на дорозі". Про це повідомили в прес-службі партії "Солідарність".

"Сьогодні відбулася цілком побутова ситуація на дорозі. Сьогодні в перерві між ранковим і вечірнім засіданням Верховної Ради на Хрещатику відбулася невелика ДТП. Я стояв на світлофорі, коли почув ззаду шум гальм", - сказав Порошенко в коментарі журналістам.

"Ситуацію вирішили за спільною згодою, без претензій з обох сторін", - Олексій Порошенко.

Як видно на відео, машини постраждали неособливо - трохи вдарені обидві - спереду і ззаду відповідно.