“Одна калина…” допомогла перемогти Романові Сасанчину з Тернопілля (Відео)

Роман Сасанчин, "1+1"
Роман Сасанчин, “1+1”

Роман Сасанчин виконав пісню “Одна калина” із репертуару Софії Ротару на Суперфіналі шоу “Голос. діти” й остаточно переконав українців у тому, що найкращий голос – у хлопчика з Тернопілля!

Тріумфальну програму для нашого земляка у прямому ефірі можна було побачити вчора, 1 березня.

Читайте також. Ромчик Сасанчин з Тернопілля співатиме у прямому ефірі (Відео)

Нагадаємо, Роман Сасанчин із села Садки Тернопільської області став зіркою першого сезону “Голос.Діти”, навіть не пройшовши “сліпі прослуховування”. Хлопчик настільки вразив глядачів, що вони буквально засипали його листами та подарунками. Дійшло до того, що хлопцю передавали коробки з ковбасою із Канади. Сам Міністр культури запросив Рому на навчання у школу для обдарованих дітей у Львові. Зараз хлопець гастролює разом зі шкільним колективом по всьому світу.

Наприклад, перед зйомками "вокальних боїв" Рома повертався зі Швейцарії, де виступав у концерті, а рейс хлопчика затримали. Знімальній групі "1+1" довелося докласти чималих зусиль, щоб Рома встиг на майданчик вчасно.

Читайте також. Ромчик Сасанчин з Тернопілля вразив усіх виконанням «Пісні про рушник»

У минулі вихідні у рамках "вокальних боїв" визначилися шість фіналістів шоу "Голос.Діти". Ними стали: Руслан Асланов, Роман Сасанчин, Анастасія Багінська, Іван Лєсной, Богдан Темченко та Михайло Цар. Усі шість фіналістів здобули перемогу у "вокальних боях", а також у додатковому раунді, у якому співали сольну пісню. Нелегке рішення, хто ж пройде до фіналу шоу, довелося прийняти зірковим тренерам дітей – Тіні Кароль, Потапу та Наталії Могилевській.

Наприклад, Тіна Кароль, яка вирішила вести до фіналу Романа Сасанчина, всіх запросила своїх підопічних знятися у кліпі. За лаштунками шоу співачка зізналася, що її команда надихнула її зняли спільне відео на патріотичну українську пісню. Тож до суперфіналу добралися лише Роман Сасанчин, Михайло Цар і єдина дівчинка - Анастасія Багінська.

Софія Левицька