Одна із ОТГ Тернопільщини отримала сертифікат почесного партнера програми DOBRE

фото: Борщівська міська рада
фото: Борщівська міська рада

У ці дні представники міської ради із міста Борщева, що на Тернопільщині, беруть участь в інвестиційній конференції для громад «Стратегічний розвиток та інвестиції». Даний захід організовано за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) спільно з партнером програми – Українським кризовим медіа-центром.

Сьогодні, в перший день конференції, міському голові Іванові Кобилянському вручено сертифікат почесного партнера програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Борщівська ОТГ отримала найбільшу кількість балів у конкурсному відборі програми DOBRE.

Загалом участь у конференції беруть понад 350 учасників, серед яких представники 75 громад-учасниць програми, представники бізнесу та інвестиційних фондів, виконавці проектів міжнародної технічної допомоги, центральних та регіональних органів влади. Подія слугуватиме майданчиком для обговорення, як зацікавити потенційного інвестора та мотивувати його до співпраці, обрати вірну інвестиційну стратегію та підняти інвестиційну привабливість обʼєднаних громад.

Громади-партнери програми DOBRE отримають можливість поспілкуватися та отримати рекомендації від провідних експертів та реальних інвесторів, які допоможуть напрацювати партнерські звʼязки та вибудувати чіткі алгоритми для сталого економічного розвитку на місцях.

Паралельно представники міської ради Борщева заповнюють анкету на участь у проекті каналу 1+1 ” Громада на мільйон”.