Одіозний комбат бойовиків втік із Донбасу – його оголосили дезертиром свої (Фото)

Комбат-дезертир Юрій Свиридов "Мачете"
Комбат-дезертир бойовиків Юрій Свиридов “Мачете”

Командира батальйону так званої 7-ї бригади “армії ДНР” Юрія Свиридова (позивний “Мачете”) бойовики оголосили в розшук за дезертирство.

Оголошення про розшук з фотографією бойовика опубліковано в мережі на сторінках сепаратистів.

Як йдеться в оголошенні, розшукує Юрія Свиридова так звана “військова комендатура Горлівки”. Бойовики повідомляють, що “Мачете” 30 вересня цього року без дозволу покинув свій 3-ій мотострілецький батальйон 7-ї бригади (в/ч 08807), озброївшись безшумним пістолетом.

Читайте також: Стріляли в комбата «армії ДНР», є поранені. Стрєлков вважає, що замах вчинили свої

ф1

Відтоді про "Мачете" нічого не відомо - так звана поліція "ДНР" його не затримувала.

Відомий від початку боїв на Донбасі своєю бандитською поведінкою, "Мачете", як пишуть сепаратисти, утік, бо вбив жінку-бойовика. Як підозрюють сепаратисти, утік Свиридов до Росії - на Донбасі він занадто відомий, аби довго переховуватись від своїх. Крім того, в мережі є фото кількарічної давності, які свідчать, у Росії, зокрема, в Москві, в уродженця Макіївки Свиридова знайдуться знайомі.

ф2ф3

На фото "Мачете" крайній справа
На фото "Мачете" крайній справа

Нагадаємо, Юрій Свиридов пережив замах на себе 29 червня 2016 року. Тоді його машину обстріляли. "Мачете" пощастило, а його дружина була поранена.

"Екс-міністр оборони ДНР" Ігор Стрєлков був упевнений, що то зробили свої.

Читайте також: Кидають на передову з лікарняного ліжка — у бойовиків під Дебальцевим катастрофічно не вистачає живої сили (Відео)

До кінця 2016 року з'явилась інформація, що Свиридова бойовики вигнали зі своєї "армії" за те, що на в’їзді в окуповане Дебальцеве поклав лицем в асфальт і роззброїв підрозділ так званого «МВС ДНР».

Свиридов тоді, маючи вільний час, начебто вирішив поправити здоров'я в госпіталі, та його через нестачу особового складу під час загостренні на Світлодарській дузі бойовики нібито знову викликали на передову.

Читайте також: Сепаратисти на Донбасі спіймали на брехні одіозного командира бойовиків (Скрін)

У грудні того ж року "Мачете" засвітився в сюжетах сепаратистських телеканалів з окопів під Дебальцевим на Світлодарській дузі, щоправда, на одне і те саме інтерв'ю різні телеканали сепаратистів вішали різні титри, та було однозначно зрозуміло: це Юрій Свиридов із позивним "Мачете".

ф5