Одіозний сербський найманець “Дакі” на Донбасі вже навоювався (Фото, Відео)

Сербський найманець Даян Берич (Декі) на окупованому Донбасі вже довоювався д овеликих проблем
Сербський найманець Даян Берич (Декі) на окупованому Донбасі вже довоювався до великих проблем

Одіозний сербський найманець Деян Берич, який на Донбасі воював за терористичну “ДНР”, покинув передову і вихав з Донбасу.

Про це снайпер бойовиків із позивним “Декі” сам повідомив на своїй сторінці у мережі.

Те, що покидає воювати за “рускій мір”, Берич пояснив значним погіршенням здоров’я через численні попередні поранення.

Читайте також: З’явились нові фото, як снайпери бойовиків охороняли «парад» і «день республіки» в терористичній «ДНР» (Фото)

За його твердженням, медики поставили бойовика перед вибором: або повільно помирати на війні, або їхати з Донбасу і довго та серйозно лікуватись. Сербський найманець у цій ситуації обрав не смерть за “рускій мір”, а себе. Як визнав, у нього великі проблеми зі шлунком і нирками, зараз він щодня вживає великі дози знеболювального, а попереду в нього як мінімум одна хірургічна операція.

ф1

Сайту "Миротворець" Берич  відомий як терорист, який воює з бойовиками «ДНР» з квітня 2014 року і брав участь у вбивствах мирних мешканців Донецька Був бойовиком підрозділу «Северный ветер» 1-ї бригади батальйону «Юго-Восток», снайпер; командиром розвідроти окремого батальйону спецпризначення 5 ОМСБр МО ДНР. Влітку 2015-го був у полоні в батальону «Айдар», обміняний.

Читайте також: На Донбасі підстрелили одіозного сербського снайпера, який воює за «ДНР» (Фото)

Щодо поранень, через які бойовик тепер покидає Донбас, то останнє відоме було в березні цього року . Тоді сепаратистські пабліки писали, що, мовляв, куля застрягла в бронежилеті, і Беричу нічого не загрожує. Та, як виявилось, поранення було таки серйозним.

ф2

Також відомо, що а серпні минулого року бойовик був поранений у ногу.

ф3

Сепаратисти писали, що в 2017 році куля потрапила в тепловізор снайперської гвинтівки Берича. До того в серпні 2016 році сам найманець заявляв, що розчарувався в керівництві самопроголошеної "ДНР" і більше не хоче там воювати, тому їде з Донбасу. Вже невдовзі сам Берич зізнався, що він у Москві лікує рани. В грудні 2017 року сербський найманець знову з'явився на Донбасі.

"Декі" постійно прикривав паради бойовиків "ДНР" та заходи за участі Олександра Захарченка
"Декі" постійно прикривав паради бойовиків "ДНР" та заходи за участі Олександра Захарченка

У травні цього року сепаратистські блогери висміяли бойовика, коли виявилось, що "офіційна посада" Даяна Берича зовсім не в так званій армії терористичної "ДНР", як належало б снайперу. Виявилось, що Берич - "помічник уповноваженого департаменту Міністерства доходів ДНР". З'ясувалось це, коли Берч сам виклав на своїй сторінці у Фейсбук відео і свої знімки в парадній формі "податківця", коли 10 травня 2018 року з рук "глави ДНР" отримував так званий "орден республіки". "Посада" Берича пролунала на відео під час нагородження.Зважаючи, що сербський найманець уже не раз лікувався в Росії, потім повертався на Донбас воювати за кремлівських маріонеток, не  виключено, що цього разу "Декі" зробить так само і врешті знайде ту смертельну кулю української армії, яку шукає з 2014 року.

ф6