Одіозний нардеп після зняття з нього недоторканості намагався втекти з України

klyuyev1Нардеп з оточення екс-президента Віктора Януковича Сергій Клюєв, з якого зняли недоторканність, намагався сьогодні втекти за кордон.

Про це повідомив депутат БПП Сергій Лещенко з посиланням на свої джерела.

“Перші результати сьогоднішнього голосування за зняття недоторканності з Клюєва. Після обіду прикордонники не випустили його в “Борисполі”. Клюєв збирався до Відня, де зосереджені всі його активи і де знаходиться його будинок”, – написав він на Facebook.

“За моєю інформацією, Клюєв хотів втекти із завтрашнього допиту, куди він запрошений для офіційного звинувачення. Слідчий Генпрокуратури збирається в четвер оголосити йому підозру. І відразу ж клопотати про запобіжний захід. Наскільки я знаю, вирішили обрати заставу”, – додав Лещенко.

Раніше низка ЗМІ з посиланням на прес-службу Сергія Клюєва повідомила, що прикордонники не дали політику вилетіти до Відня.

"Українській правді" не вдалося зв'язатися із Держприкордонслужбою та прес-службою Клюєва.

Як відомо, Генпрокуратура заявила, що брати Андрій та Сергій Клюєви шляхом афери прибрали до рук ВАТ "Завод напівпровідників" і добилися обслуговування його кредиту за рахунок бюджетних коштів, які повинні були направлятися дітям та інвалідам.

Андрій Клюєв втік з України після перемоги Майдану, повідомляє Українська правда.