Одіозний “козачий отаман” із Росії заявив, що скоро повернеться до бойовиків на Донбас (Відео)

Козіцин в генеральському на площіТак званий отаман “Всевеликого війська Донського” Микола Козіцин заявив, що скоро повернеться на окупований Донбас.

Про це одіозний бойовик заявив сепаратистському ЗМІ, коментуючи зачистки в “ЛНР” після так званого перевороту.

Козіцин стверджує, що його господарі ось-ось мають прийняти рішення про повренення “казачого атамана” на окуповану Луганщину.

“Я буду скоро там – сам час це диктує. І ті, хто сьогодні має прийняти таке рішення, вони приймуть це рішення. Я буду”, – заявив отаман російських “казаків”.

Своїх прихильників у терористичній “ЛНР” він закликав не брати  участі в тамтешніх “розборках, хто скільки вкрав”. Саме так Микола Козіцин назвав ситуауцію з переворотом в “ЛНР”.

“В жодному разі не вв’язуйтесь ні в які аванюри, які затіює ляльковод, якого ми ще не бачимо, але він проявиться”, – заявив Козіцин.

Читайте також: Як донські казаки завоювали Луганщину (Відео)

Нагадаємо, уродженець Торецька на Донеччині Микола Козіцин давно живе в Росії. Зі своїми “казаками” у 1992 році брав участь у війні в Придністров’ї, а також у грузино-абхазському конфлікті.

Від початку війни на Донбасі у 2014 році нереєстрове козацтво на чолі з Козіциним активно підтримувало проросійських терористів.

Читайте також: Бойовики «ЛНР» витіснили з Красного Луча і Антрацита «казаків» отамана Козіцина

“Казаки” Козіцина воювали здебільшого на території, окупованій “ЛНР”, взявши під свій контроль цілі міста, як от Антрацит. За даними штабу АТО, певний час “казаки російського “Всевеликого Війська Донського” контролювали 80% території “ЛНР”.

Читайте також: У Кремлі списали з рахунків Козіцина і зробили ставку на Дрьомова

Згодом Козіцин після збройних конфлікців з бойовиками Плотницького за переділ сфер впливу в “ЛНР” повернувся в Росію. Була інформація, начебто в нього – онкозахворювання.

Читайте також: Російський «атаман» Козіцин, який воював за «ЛНР», прокоментував заяву Плотницького про переворот (Відео)

Обережно – на відео пропаганда “руского міра”.