Одіозний бойовик “Абвер”, про загибель якого повідомляли, знайшовся за межами Донбасу

Здрилюк був у числі перших, хто зрадив Україну і підтрима "Рускую вєсну"
Здрилюк був у числі перших, хто зрадив Україну і підтрима “Рускую вєсну”

Повідомлення у сепаратистських мережах про загибель бойовика “Абвера” на Донбасі виявилися неправдивими.

Зрадник України Сергій Здилюк сам спростував повідомлення про свою смерть. Бойовик із позивним “Абвер” зараз в окупованому Криму.

Читайте також: Бойовики під керівництвом «Абвера» захопили владу у Горлівці

Минулого тижня сепаратистські мережі повідомили, що колишній глава “контррозвідки ДНР” Сергій Здрилюк начебто загинув у боях біля Селища Спартак під Донецьком.

Читайте також: Мати про «Абвера»: якби знала, що син зрадить країну — втопила б його власними руками

ф1

Сам Здрилюк у мережі спростував це повідомлення, виклавши своє фото, зроблене в окупованому Криму, де зрадник України Здрилюк живе вже багато років.

Читайте також: Ми захопимо Львів — бойовик «Абвер» (Відео)

За даними сайту “Миротворець“, уродженець Вінничини Сергій Здрилюк у 1993 році закінчив Сімферопольське вище військово-політичне училище, служив офіцером в одному з підрозділів української армії в Криму, потім — військова контррозвідка СБУ, податкова міліція, бізнес.
Різко сприйняв події на Майдані і в кінці лютого 2014 року записався в кримське “ополчення”, а потім із групою Ігоря Стрєлкова воював на Донбасі, зокрема, в Слов’янську.

Під позивним “Абвер” Здрилюк очолював контррозвідку “ДНР”, колишній “заступник головнокомандувача Збройних сил ДНР” Ігоря Стрєлкова.

ф2