Дуже сподіваються нікого не знайти: під Одесою триває пошук людей на місці зсуву ґрунту на пляж (Відео)

Роботи на місці обвалу ґрунту. Фото – ГУ ДСНСУ в Одеській області

Рятувальники вже розібрали половину об’єму ґрунту, що обсипався 22 червня на пляж у Лебедівці на Одещині. Пошукова операція триває.

Як повідомляє ГУ ДСНСУ в Одеській області, станом на 12-ту годину сьогоднішнього дня постраждалих під розкопаним обвалом не виявили. Зараз на місці НП працюють чотири десятки фахівців і місцевих мешканців. Допомагає їм розкопувати обвал екскаватор, який сьогодні вдалося доправити на місце зсуву ґрунту в море.

Як повідомляє ТСН з місця події, жінка, чиї речі вчора знайшли на пляжі під обвалом, неушкоджена. Вона встигла відійти з небезпечної зони за кілька миттєвостей до зсуву ґрунту.

Рятувальники продовжують пошукову операцію, оскільки під завалами теоретично можуть бути люди. Розкопувати будуть доти, доки не переконаються, що під зсувом ґрунту на пляж нікого нема. Рятувальники дуже сподіваються, що в результаті пошукової операції під завалами землі нікого не знайдуть. Це означатиме, що в результаті зсуву ґрунту 22 червня у Лебедівці на Одещині ніхто з людей не постраждав.

Більше подробиць - у відео ТСН з місця події.