Одеські священики хотіли з’їсти “ДНР”

В Одесі співробітники СБУ провели обшук в одному з місць відпочинку священнослужителя Одеської єпархії Української православної церкви Московського патріархату і виявили торт з написом “ДНР” і повій-переселенок з Донецька.

Так, як повідомляє u-news.com.ua, співробітник Української православної церкви Московського патріархату святкував своє 25-річчя спільно з журналістом одеського телеканалу, а також з помічником одного з народних депутатів України. Також відомо, що на святкування він запросив своїх колег з Одеської єпархії, студентів Одеської та Київської духовної семінарій та священнослужителів.

Відзначимо, що гості подарували іменинникові торт із зображенням герба і прапора терористичної організації "ДНР". Також в будинку, де відзначали День народження семінариста, були присутні більше 10 повій, а на столах стояли спиртні напої.

Одна з повій розповіла, що священнослужителі наполягали на тому, щоб дівчата, які надають платні сексуальні послуги, були переселенками з Донбасу. Під час обшуку співробітники СБУ вилучили пістолет і патрони калібру 5.45 мм.

Нагадаємо, що в Одесі священики Московського патріархату проігнорували молебень, присвячений загиблим воїнам у Другій світовій війні і на Донбасі.