Обвинувальний акт щодо директора ДП “Київський бронетанковий завод” вже направили до суду

Київський бронетанковий завод-цехГоловною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України за результатами досудового розслідування до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням тимчасово виконуючого обов’язки директора Державного підприємства «Київський бронетанковий завод».

Як ідеться у повідомленні ГПУ, вказана службова особа у червні цього року, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи за попередньою змовою із співучасниками та іншою групою невстановлених осіб, вчинила заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах на загальну суму 12 млн грн, шляхом їх безпідставного перерахування на рахунок підприємства з ознаками фіктивності та подальшого зняття готівкою. Зазначені кошти призначалися для виготовлення бронетранспортерів.

На теперішній час один із співучасників підозрюваного перебуває у розшуку. Слідством вживаються заходи щодо відшкодування спричинених державі збитків та встановлення усіх причетних до скоєння цього злочину осіб.