Обстріли на Донбасі: росіяни зважилися на неймовірний крок

Російська сторона СЦКК вперше підтвердила обстріли з боку незаконних збройних формувань.

Про це повідомляє українська сторона СЦКК.

Читайте також: Масовані обстріли бойовиків на Донеччині б’ють рекорди — повні дані РНБО України про події на Донбасі

Як заявляють у центрі, російські спостерігачі, які знаходяться у групах спостереження, вперше почали підтверджувати факти обстрілів з боку незаконних збройних формувань ОРДО/ОРЛО, у тому числі й із забороненого мінськими домовленостями озброєння: 152-мм ствольної артилерії та 120-мм і 82-мм мінометів. До вчорашнього дня вони цього принципово не робили.

“Найімовірніше причиною зміни їхнього ставлення є те, що члени незаконних збройних формувань псевдореспублік вже настільки «дістали» всіх своїми протиправними діями, в тому числі й спостерігачів російської сторони СЦКК, що останні почали підтверджувати порушення «режиму тиші» з боку незаконних збройних формувань”, – зазначаютьу  СЦКК.

Читайте також: Бойовики знов гатили по будинках мирних мешканців

Крім цього, в результаті перевірки українською стороною СЦКК інформації щодо обстрілу із 152-мм гармат 2 серпня 2016 року міста Кадіївки (Стаханова) на території ОРЛО – встановлено, що такого обстрілу з боку ЗС України не було.

“Сподіваємось, матеріали щодо даного випадку найближчим часом знайдуть своє відображення і в офіційному звіті СММ ОБСЄ в Україні”, – йдеться у повідомленні.