Обшук у Марусі Звіробій: все, що відомо про причини і наслідки (Відео)

Маруся Звіробій післяобшуку ДБР. Фото - скріншот з відео
Маруся Звіробій після обшуку ДБР. Фото – скріншот з відео

Обшук у ветерана АТО і волонтерки Марусі Звіробій 28 листопада завершився вилученням правоохоронцями двох одиниць зареєстрованої зброї, мобільного телефона і записника. 2 грудня її викликають на допит.

Як заявили в ДБР, обшук проводили в рамках кримінального провадження у справі висловлювань Марусі Звіробій і нардепа Софії Федини, в яких Держбюро розслідувань і ГПУ побачили погрози Президенту України.

Читайте також: ДБР просить дозволу у ВР притягти до кримінальної відповідальності нардепа за погрозу вбивством щодо Президента України

Адвокат Марусі Звіробій стверджує, що обшук був проведений з численними порушеннями, тому буде його оскаржувати. Інкримінують же волонтерці три статті ККУ, серед яких заклик до повалення конституційного ладу в Україні.

Сама Маруся Звіробій називає такі звинувачення абсурдними, однак заявляє, що на допит 2 грудня прийде.

Читайте також: «Ніхто не безсмертний», — нардеп Федина про підозру, яку їй готує ДБР (Відео)

Софія Федина та багато ветеранів АТО, волонтерів, відомих громадських активістів та політиків України стали на захист Марусі Звіпробій. Так, Ахтем Чийгоз порівняв обшуки в неї з обшуками, які російські окупати Криму влаштовують в домівках кримських татар.

"Остння справа обшукувати патіротів", - заявив Чийгоз.

Читайте також: «Відчиняйте, бо будемо ламати двері», — ДБР прийшло з обшуком до волонтерки Марусі Звіробій (Відео)

Все, що відомо про причини і наслідки обшуків, які 28 листопада ДБР і СБУ провели в Марусі Звіробій, та аргументи сторін - у сюжеті 5 каналу