ОБСЄ побачила нові ознаки присутності бойовиків на місці розведення сил біля Станиці Луганської (Фото)

ф6Російські окупанти Донбасу не поспішають дотримуватись Мінських угод і знаходять все цинічніші способи їх обійти.

Так, на місці розведення сил біля Станиці Луганської міжнародна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала нові ознаки присутності бойовиків у місцях, звідки бойовики, як прозвітували в листі ОБСЄ, відійшли ще до кінця червня.

Як повідомляє у своєму щоденному звіті ОБСЄ, 2 липня на колишніх пердових позиціях бойовиків спостерігачі ОБСЄ побачили нововстановлені бойовиками прапори кольорів так званої “ЛНР”.

“На ділянці розведення команда Місії зафіксувала прапор (світло-синього, темно-синього та червоного кольорів) на колишній передовій позиції збройних формувань та ще один прапор на блокпості збройних формувань”, – йдеться у звіті ОБСЄ.

Крім того, неозброєні бойовики в камуфляжі з блакитими пов’язками створеного окупантами так званого “СЦКК ЛНР”, як і раніше, продовжують патрулювати місця біля мосту в Станиці Луганській, звідки бойовики мали відійти.

Бойовики з такими пов’язками з’явилися відразу після першого етапу розведення сил і перебувають там досі.

Читайте також: Розведення сил біля Станиці Луганської: Кучмі показали бойовиків, які так і не відійшли (Відео)

Очевидно, що бойовики не припиняють пильно спостерігати за ситуацією біля Станиці Луганської і за слушної нагоди, не виключено, спробують вчинити провокацію із захопопленням колишніх позицій українських військ по той бік мостового переходу на правому березі Сіверського Донця, який контролюють бійці ЗСУ. Тому українські військові пильності не втрачають.

Читайте також: ОБСЄ зафіксувала бойовиків у камуфляжі «з голубими пов’язками» на місці розведення сил біля Станиці Луганської

ОБСЄу Твіттер оприлюднило фото колишніх передових позицій бойовиків і ЗСУ біля Станиці Луганської.

“Озброєння, раніше зафіксованого по обидва боки лінії зіткнення, більше немає на ділянці в районі Станиці Луганської”, – йдеться в анотації ОБСЄ до опублікованих фото.

Читайте також: Розведення сил біля Станиці Луганської: Тука навів факти, що насторожують (Схема)

ф1ф2