ОБСЄ підтверджує пряму участь Росії у конфлікті з Україною

Фото: vesti.ua
Фото: vesti.ua

Місія ОБСЄ, яка веде спостереження за пунктом пропуску «Гуково» на російсько-українському кордоні, відзначає, що кордон щодня перетинають люди у військовій формі

«Протягом тижня Місія зафіксувала безліч груп молодих людей (чоловіків і жінок) в одязі військового зразка, які перетинають кордон в обох напрямках. Спостерігачі також бачили, як кілька разів машини швидкої допомоги евакуювали поранених прихильників самопроголошеної Донецької республіки», – йдеться в звіті Місії, опублікованому на сайті ОБСЄ, передає РБК.

За даними спостерігачів, протягом трьох останніх днів почастішали випадки прольоту над пунктом пропуску збройних вертольотів Мі-24.

«Ночами вертольоти підлітали тактично дуже близько до точки перетину кордону. У денний час доби спостерігачі стверджували, що вертольоти не перетинали повітряний простір України в зоні, яку видно з КПП», – наголошується в звіті.

10 і 12 серпня були чутні артилерійські вибухи. Згідно з відомостями співробітників Місії 12 серпня вогонь з важких гармат вівся двічі в північно-західному напрямку.

«В обох випадках звуки нагадували систему залпового вогню», - зазначають спостерігачі.

Вони також повідомили, що повернулися на батьківщину останні п'ять українських військових, які потрапили в котел, створений терористами, і були змушені перейти на російську сторону.

Джерело: Еспресо.тв