Обраний новий голова правління “Суспільного”

Микола Чернотицький. Фото – wikimedia.org

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії новим головою правління ТРК 27 квітня обрала Миколу Чернотицького.

Про це повідмоляє сайт “Суспільного”

Як ідетсья в повідомленні, до другого етапу конкурсу наглядова рада допустила чотирьох кандидатів на посаду голови правління “Суспільного”– Віталія Докаленка, Оксану Цибулю, Миколу Чернотицького та Андрія Шаповалова. Наглядова рада заслухала їх програми розвитку НСТУ та проголосувала за переможця. Чернотицький отримав 10 голосів із 15-ти.

Тепер протягом місяця голова наглядової ради має укласти контракт з новообраним головою правління ТРК. Після того має відбутися засідання з обрання інших членів правління суспільного мовника.

За даними "Суспільного", протягом 2010-2013 років Чернотицький був головним редактором газети "Суми і сумчани". Із 2015 по 2017 рік він обіймав посаду гендиректора Сумської обласної державної телерадіокомпанії.

З 2017 року і досів Чернотицький є членом правління суспільного мовника, відповідальний за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток. У 2019 році він тимчасово виконував обов’язки голови правління "Суспільного".