Обраний мер Тернополя почав нову “виборчу кампанію”

Надал з народом на ранк об осінь вдягнуті в курткиЗапочатковані кілька років тому об’їзди дворів Тернополя міським головою були особливо інтенсивними за кілька місяців перед виборами – Сергій Надал робив це двічі на день. Недоброзичливці і конкуренти на посаду очільника міста тоді казали, що то, мовляв, – передвиборчий піар.

Вибори минули, а ранкові об’їзди Тернополя “новий-старий” мер Сергій Надал продовжує, як це було і попередні кілька років поспіль. Усі б кандидати на посади у місцевій владі починали такі “передвиборчі піари” через кілька днів після обрання.

Читайте також: Мер Тернополя Надал: обіцяне і виконане (Інфографіка)

Цього разу вранці 3 листопада Сергій Надал побував на вулиці Богдана Лепкого. Серед побажань, які висловили Лепкого,6 до ремонту проїздйому тамтешні мешканці – розширення проїзду до 9-го будинку на цій вулиці.

Там уже почали ремонт двору і зняли бордюри. Мешканці просять розширити проїжджу частину за рахунок зеленої зони. Щоб врахувати думку всіх жителів будинку, обслуговуюча організація проведе збори, на яких і мають прийняти рішення.

Читайте також: Тернопільський тервиборчком оголосив результати виборів мера Тернополя

"Там розпочали роботи з капітального ремонту двору. Зокрема, жителі попросили розширити їм проїжджу частину за рахунок того, щоб зрізати кілька старих і аварійних дерев. Крім того, поспілкувались з приводу пішохідних ділянок, які знаходяться поруч з цим будинком, і комунальники будуть брати до уваги ті зауваження, які дають їм мешканці", - цитує Сергія Надала його прес-служба.

У міськраді Тернополя додають, що незабаром мешканці двору біля будинку №9 на вул. Лепкого отримають оновлений двір з відновленою проїжджою частиною, тротуаром та місцями для паркування автомобілів.

Подібний "передвиборчий піар" відбувається у багатьох дворах Тернополя.