У МОЗ заявили про необхідність термінових заходів через зростання захворюваності на коронавірус (Відео)

Фото – Фейсбук МОЗ

Через зростання захворюваності на коронавірус в Україні глава МОЗ заявив про необхідність запровадження термінових заходів, рішення про які сьогодні прийматиме центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки.

Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив 13 серпня на брифінгу.

“Сьогодні в нас буде проведена комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яка встановить різні рівні епідеміологічної небезпеки на території країни… Ми дуже швидко перейшли від кількості хворих до тисячі на добу – і зараз уже півтори тисячі. Нам треба терміново приймати рішення, що ми сьогодні і будемо робити”, – сказав Степанов.

Міністр нагадав, що 12 серпня Кабінет міністрів України затвердив нові критерії визначення червоної, помаранчевої, жовтої і зеленої зон карантинних заходів залежно від показників захворюваності у них на Covid-19. Саме за цими новими критеріями сьогодні й будуть вперше визначені нові зони карантину в регіонах України.

Читайте також: Зони карантину Covid-19 в Україні визначатимуть по-новому – Кабмін змінив критерії (Відео) 

“Окрім встановлення рівнів небезпеки, які достатньо чітко регламентовані і будуть відображати виключно епідситуацію в кожному регіоні, місті або районі, я буду наполягати на чіткому дотриманні всіх правил, які будуть встановлені на території регіону, міста або району. Я вважаю, що ситуація дуже напружена, особливо в деяких регіонах. Ви бачите це по цифрах кожного дня. Львівська область вже 5 днів поспіль перевищує поріг 50% щодо зайнятих ліжкомісць, відведених для хворих на Covid-19. Ви бачите, яка ситуація в Харківській області”, – сказав глава МОЗ, зазначивши, що за останню добу на Харківщині лабораторно підтвердили рекордні 209 нових випадків Covid-19 за добу.