Обласній Школі мистецтв Тернопіль виділить майже 3 млн грн (Фото, Відео)

P1310009-nТепер у місті діє «Тернопільський центр фізичного здоров’я населення». Крім того, обласній Школі мистецтв із міської казни перепаде 2 млн 851,6 тис. грн.

Такі рішення ухвалили депутати Тернопільської міської ради на сесії 31 січня.

Читайте також. У Тернополі депутати вирішили, що політики – вже досить (Відео, Фото)

Доповідачем у питанні про «Тернопільський центр фізичного здоров’я населення» був начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Микола Круть. Він пояснив депутатам, що треба внести зміни у попереднє рішення ради.

Мовляв, центри дозвілля, що діють за місцем проживання, варто за підпорядкуванням «розділити» між управлінням освіти та управлінням спорту. Ті, які будуть дбати саме про фізкультуру та спорт ввійдуть до розгалуженої інфраструктури фізкультурно-оздоровчих клубів, секцій, гуртків.

Читайте також. Мер Тернополя не згоден із закидами активістів. Стверджує, що зелені у місті стає більше (Відео)

До речі, новоутворений центр є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахункові рахунки. Адреса: бульв. Т. Шевченка, 1.

За угодою про співфінансування, що діє між міською радою та обласною, Школа мистецтв у 2014 р. отримає 2 млн 851,6 тис. грн із казни Тернополя. Цю суму вирахували за відповідною формулою, повідомила начальник фінуправління міької ради Надія Кучер. Решту суми на нормальне функціонування закладу мають виділили із обласного бюджету. Йдеться про більше як 4 млн грн.