Обладнання для шиномонтажу

Найпоширеніше питання автомайстрів-початківців — де в Україні знайти надійного постачальника шиномонтажного обладнання, який надасть не тільки високоякісне обладнання, здійснить його доставку та налагодження, а також забезпечить запчастинами та сервісним обслуговуванням протягом усього терміну експлуатації.

Сьогодні купити обладнання для шиномонтажу можна без проблем. Головне – вибрати оптимальний комплект для облаштування майстерні з обслуговування шин.

Повний асортимент шиномонтажних робіт

Послуга шиномонтажу коліс є в прейскуранті кожного автосервісу або невеликого СТО. Для облаштування шиномонтажної ділянки необхідне спеціальне обладнання.

Найбільш мінімальний необхідний комплект складається з бортувального (шиномонтажного) і балансувального стенду.

Шиномонтажний стенд.

Шиномонтаж під ключ

Балансування – важливий компонент, оскільки забезпечує точність виконання проведеної роботи із заміни гуми. Крім цього, пропонується повністю весь асортимент, який необхідний для проведення шиномонтажних робіт:

1. Дископравильний стенд (для сталевих і литих дисків).

2. Пневмоінструмент (компресор повітря, гайковерт, зачисна машинка).

3. Вулканізатор (з механічним або пневматичним притиском).

4. Домкрати (гідравлічний підкатний і підкатний пневматичний).

Однак головним обладнанням ділянки шиномонтажу, все ж є шиномонтажний стенд.

Шиномонтажний стенд BRIGHT

Шиномонтажне обладнання провідного китайського виробника BRIGHT, який з 1 серпня 2017 року в результаті злиття входить в італійський концерн Nexion SPA, відрізняється високою надійністю і доступною ціновою політикою. Bright пропонує на вибір два типи верстатів шиномонтажних для коліс легкових автомобілів: напівавтоматичний і автоматичний.

Напівавтоматичний верстат має ручне (механічне) управління опусканням шиномонтажної лапи, автоматичне (пневмопривід) лише обертання столу. В автоматичному верстаті обидві дії, опускання лапи і обертання столу походять від пневматичного приводу. За рахунок цього збільшується швидкість обслуговування вхідного потоку автомобілів і загальне зниження трудозатрат на бортування одного колеса.

Шиномонтажне обладнання Ravaglioli

Якщо надійність і естетика є невід’ємною частиною вашого автосервісу, варто розглянути вироби італійського виробника Ravaglioli. Шиномонтажне обладнання виробництва Італії – кращий вибір серед європейських брендів.