Обіцянки Президента і пропозиції посад у переговорах з опозицією (Відео)

Фото з сайту Президента України
Фото з сайту Президента України

Як повідомила міністр юстиції Олена Лукаш, Віктор Янукович запропонував під час переговорів лідеру фракції "Батьківщина" Арсенію Яценюку пост Прем'єр-міністра, лідеру фракції "УДАР" Віталію Кличку - посаду віце-прем'єра з гуманітарних питань.

"Задля забезпечення широкого громадського діалогу Президентом України викликано на публічні дебати Віталія Кличка, на які той надав свою згоду. Також Президентом України запропоновано посаду Прем’єр-міністра України Арсенію Петровичу Яценюку. У разі згоди останнього зайняти пост Прем’єр-міністра України Президентом України буде прийнято рішення про відставку уряду. Посаду віце-прем'єра з гуманітарних питань Президентом України запропоновано Віталію Кличку", - йдеться у повідомленні на офіційному сайті Президента.

Відео - Телеканал новин "24".

"5 канал" оприлюднив відео частини заяв Олени Лукаш, де Міністр юстиції каже про кадрові пропозиції Президента Віктора Януковича до опозиції, та Андрія Портнова, де Перший заступник Глави Адміністрації Президента каже про готовність змінити закони 16 січня в обмін на звільнення всіх будівель влади, захоплених в Україні.