Обійшлося: у коробці, яку виявили біля водозабору у Тернополі, бомби не було (Відео)

коробкаУсім рятувальним службам у Тернополі довелося виїхати по тривозі – спонукало до цього повідомлення про можливе підкладення бомби. Втім, факт не підтвердився.

– Усе-таки, нашим людям треба багато чому ще навчитися, – написав днями на своїй сторінці у «Фейсбук» заступник голови Тернопільської обладміністрації Леонід Бицюра (Леонід Бицюра).

Читайте також. Тернопіль: правоохоронці стежитимуть, аби не було диверсій, провокацій, терактів

Згодом йшло доволі емоційне повідомлення. Подаємо текст повністю: «Поки в Тернополі відбувався «Марш миру», владика освячував воду, а пересічні громадяни згадували трагедію під Волновахою, двоє негідників саме в цей час підкинули підозрілу коробку біля однієї з каналізаційно-насосних станцій в обласному центрі. Звичайно, і міліція, і МНС, і СБУ спрацювали на належному рівні. Спрацювали і служби водоканалу, які були проінструктовані відповідним чином… Але, виявляється, і досі не всі розуміють, в яких умовах зараз живе наша держава.

Шановні громадяни! Саме зараз нам всім треба бути особливо пильними. Саме зараз - у час, коли загроза терактів і провокацій надвисока, а російський агресор не обмежується військовими діями на сході та півдні України, плануючи диверсії по всій території нашої держави. Від наших спільних дій залежить безпека нашого міста!».

Читайте також. Будь-який предмет, знайдений на вулиці чи у під’їзді, може бути небезпечним – Тернопільське управління СБУ

Згодом полковник міліції, т. в. о. начальника УМВС в Тернопільській області Олександр Богомол підтвердив факт надходження такого повідомлення, але спростував інформацію, що біля водозабору була бомба.

- Там виявили звичайну коробку зі сміттям, - сказав він. – Хтось викинув…

Утім, головний міліціонер не вважає таке «тренування» марним. Каже, що працівники мали нагоду перевірити свою готовність працювати у надзвичайних ситуаціях.

Софія Левицька