Обійми з Юнкером і промова Зеленського англійською мовою: перший день візиту Президента України до Брюсселю (Відео)

Володимир Зеленський і Жан-Клод Юнкер. Усі фото - сайт Президента України
Володимир Зеленський і Жан-Клод Юнкер. Усі фото – сайт Президента України

Перший свій закордонний візит новий Президент України Володимир Зеленський здійснив до Брюсселя, де розташовані штаб-квартири багатьох європейських інституцій.

Перша зустріч Володимира Зеленського була з Жан-Клодом Юнкером – президентом Єврокомісії.

Зустріч ця відбулась у дуже теплій атмосфері. Юнкер, відомий своїм доброзичливим ставленням до багатьох політичних лідерів, Зеленського спряйняв. Це видно з фото, опублікованих сайтом Президента України.

ф1

Жан-Клод Юнкер постійно обіймав Володимира Зеленського, вони постійно усміхались і майже безперервно обмінювались репліками, допоки йшли в кімнату переговорів.

ф2

Юнкер як любитель пожартувати однозначно знайшов спільну мову з Володимиром Зеленським, заявивши, що тепер в його особі має нового друга.

ф3

От тільки шкода, що на своїй посаді Юнкер пробуде до осені і потім Президенту України доведеться налагоджувати стосунки з новим главою Єврокомісії.

У штаб-квартирі НАТО Володимир Зеленський 4 червня мав зустріч і Генсеком Єнсом Столтенбергом, з яким дав спільний брифінг. На прес-конференції вступну промову Зеленський виголосив англійською мовою, наголосивши на незмінності курсу України на вступ до НАТО і ЄС.

Про перший день візиту Володимира Зеленського до Брюсселя - у відео ТСН.