Обама натякнув, що Путіну вигідна війна на Донбасі

Президенти Росії та США Володимир Путін і Барак Обама під час зустрічі на саміті G20 в Китаї обговорили українське питання. Жодної домовленості вони досягти не змогли, йдеться в сюжеті ТСН.

Американський президент нагадав російському про те, що санкції з Москви не знімуть, поки та не виконає мінських угод. Про російську агресію в Україні лідер США також говорив із Ангелою Меркель та Франсуа Олландом. А до цього з німецьким канцлером та французьким президентом зустрічався і керманич Кремля.

Читайте також: Фото, яке все пояснило: стало відомо, що Обама сказав Путіну під завершення G20 (Фото)

Перемови Путіна з Олландом європейські ЗМІ назвали невдалими. Із посиланням на свої джерела вони повідомили, що жодного прогресу щодо конфлікту в Україні політики не досягли. Єдине, у чому погодились – надалі шукати виходи в “нормандському форматі”. Олланд після цього заявив, що така зустріч може відбутися вже в найближчі кілька тижнів.

Читайте також: Путін визнав, що йому «нікуди діватися» від Порошенка

Американський лідер тим часом наголосив, що розмови з Путіним були конструктивними, але не вирішальними. “Була домовленість не лише між мною і Володимиром Путіним, але й Ангелою Меркель та Франсуа Олландом – про те, що найближчими тижнями потрібно терміново докласти ще більше зусиль. І це конструктивно, але не вирішально. Треба ще подивитися, чи Путін робитиме це. А чи йому – попри свої заяви про бажання домовленостей і рішень – все одно зручніше з цим затяжним конфліктом вздовж російсько-українського кордону”, – підсумував Обама.