Об’єднавчий собор зі створення єдиної української православної церкви: все, що відомо про його хід (Відео)

Фото - сатй УПЦ КП
Фото – сатй УПЦ КП

Об’єднавчий собор у Софії Київській поки працює. Коли саме він ухвалить історичні для української церкви рішення, – поки невідомо.

Собор, як повідомляє ТСН, почався сьогодні із двогодинним запізненням. Зібрання, як і передбачалось, відбувається за зачиненими для преси дверима. В учасників собору – як церковних ієрархів, так і мирян, мобільні телефони забрали задля попередження витоку інформації. Відтак що саме відбувається на соборі зараз – поки невідомо.

Читайте також: У Києві тисячі людей чекають рішення Об’єднавчого собору (Відео)

Відомо, що на Об’єднавчий собор прибув Президент України. Його учасниками є ієрпархи УПЦ КП та УАПЦ, собори яких прийняли рішення про участь в об’єднавчому соборі. УПЦ МП, яка заявила, що участі в об’єднання українських православних церков не братиме і розриває діалог із Вселенським патріархатом у Констатнинополі, представляють окремі ієрахи.

Читайте також: На Об’єднавчий собор приїхав Президент, робота собору розпочалася

Також під стінами Софії Київської тисячі киян і гостей столиці чекають на історичні для України рішення. Біля храму споруджено спеціальну сцену, з якої після завершення собору будуть оголошені його рішення. Зараз там про історичність рішень, які приймають за стінами Софії Київської, говорять різні промовці.

Читайте також: Стало відомо, який титул матиме предстоятель нової української Церкви

Все, що відомо про хід об’єднавчого собору, у спецвипуску ТСН.