Нюансів реанімації лікарів швидкої в Україні навчають угорські медики

Під час тренінгу. Фото з сайту Міністерства охорони здоров'я
Під час тренінгу. Фото з сайту Міністерства охорони здоров'я

У Центрі екстреної медицини та медицини катастроф на Львівщині відбулися тренінги з використання зовнішнього автоматичного дефібрилятора, повідомляє прес-служба Міністерство охорони здоров’я.

Навчальний курс із базової реанімації CPR/BLS і використання зовнішнього автоматичного дефібрилятора AED відбувся на базі навчально-тренувального відділу Львівського центру медицини катастроф. Організували тренінг Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, угорський філіал Мальтійської служби допомоги та Українська рада реанімації.

Медики львівської швидкої під час тренінгу навчались і відпрацьовували практичні навички. Після складання іспиту вони отримали сертифікати лікаря-інструктора, що дає їм право проводити відповідну підготовку осіб без медичної освіти. Також львівські інструктори проводили навчання та відпрацьовували практичну частину семінару з групами слухачів під керівництвом своїх угорських колег.

Закон України «Про екстрену медичну допомогу» з 2013 року передбачає обов’язкове навчання і підготовку осіб, які зобов'язані надавати домедичну допомогу та підвищення рівня навчання та післядипломного удосконалення знань медичних працівників з питань надання екстреної медичної допомоги.