Нищать майно громади? Телефонуйте – 1580 або 102

P4100033-nАдміністрація парку Національного відродження просить тернополян, особливо молодь: не смітити і не нищити майно під час відпочинку.

Читайте також. Чужих не пустять: лише у Тернополі – шість блокпостів (Фото, Відео)

Практично щоранку працівники парку виявляють поламані лавки, перевернуті контейнери зі сміттям. З початком паркового сезону там заплановано ували чимало заходів. А найчастіше безчинства трапляються саме після масових гулянь. Переважно молоді люди смітять, ламають лавочки, розмальовують майно фарбою з балончиків.

- Навіть ті атракціони помальовані, приходять діти, підлітки і зразу беруть розмальовують. На «Співоче поле» хотілося б, щоб міліція ходила частіше, більше приділяла увагу, - розповідає завідувач парку Національного відродження Ярослав Гуменний.

Читайте також. Надал VS Облещук: конфлікт між мерією і міліцією набирає обертів (Документ)

Працівників у парку - небагато, кілька людей прибирають усе своїми руками, бо спеціальними машинами сюди не заїдеш.

- Я просив би не ламати, треба пильнувати за цими лавками. Викручують страшно, я бачу: нічого не можуть зробити, то беруть арматуру, викручують ці ковані лавки, нищать, ламають і все. Дуже шкода, що такі люди в нас є, - каже Ярослав Гуменний.

Довідково. Про факти нищення майна комунальної власності слід повідомляти за телефоном гарячої лінії міськради - 1580 або безпосередньо звертатися у міліцію за номером «102».